Zákaznická podpora:obchod@wood-partner.cz

O nás

Firma WOOD PARTNER s.r.o. se dlouhodobě zaměřuje na vývoj, výrobu a distribuci dětského, především, sedacího, rostoucího nábytku.

Každoročně doplňujeme náš sortiment o nové výrobky, které posunují komfort našich zákazníků - uživatelů vždy o něco výše. Vývoj našich nových výrobků konzultujeme s odborníky z oblasti dětské pediatrie.

Zdravé a správné sezení našich dětí je u nás prioritou. Proto se jako jediní zabýváme nejenom ergonomií zádových opěrek, ale nabízíme i ergonomicky tvarovaný sedák, který je neméně důležitý pro správné a zdravé sezení. 

Mezi naše TOP PRODUKTY patří především ROSTOUCÍ ŽIDLE LUCA a SANDY, ROSTOUCÍ STOLY MAXIM A MAXÍK, ŽIDLE 3 v 1 UNIVE A WENDY. Naše produkty jsou vyrobeny z tvrdého bukového dřeva v kombinaci s březovou a bukovou překližkou. Jde výhradně o české výrobky dětského nábytku, které splňují předepsané normy. Všechny naše výrobky dodáváme v mnoha barevných kombinacích.

rostoucích židlí můžete výšku sedátka i podnožky, rovněž také hloubku sedátka a podnožky, velmi snadno a pohodlně regulovat tak, aby vaše dítě sedělo správně a zdravě. Sezení na rostoucí židli  znamená dokonalé přizpůsobení naší židle momentální výšce vašeho dítěte a použitému stolu. Při zdravém sezení je nutná pevná opora nohou a správná poloha vůči pracovní desce stolu, která je dána výškou loktů dítěte. Jedině tohle zabrání nežadoucímu zakřivení páteře, ke kterému dochází, když dítě neustále poposedá a opěru nohou i rukou si hledá. U rostoucí židle LUCA si tyhle parametry,stejně jako důležitou hloubku sezení, snadno zregulujete a vaše dítě tak sedí s rovnou nenamáhanou páteří a správným očním úhlem nad stolovou deskou, takže nedochází ani k možnosti vzniku očních vad. Naše židle LUCA a SANDY jsou doplněny o další, jedinečný ergonomický prvek - ergonomicky tvarovaný sedák.

 Věříme, že si vyberete z naší nabídky českého dětského nábytku a budeme se těšit na Vaše objednávky.

 

REFERENCE:

 

Habermaass GmbH

MUSASHI HARDWARE MFG. CO., LTD

IMPORT-EXPORT di JANEGOVA FROEBEL – KAN CO., LTD

LEG GODT RICH RACH – SARA YECHEZKEL

ROMANA VOPAVA AMMON GMBH & CO. KG

G.E. VERMEER PETRA TOYS, INC.