Zákaznická podpora:obchod@wood-partner.cz

ROSTOUCÍ ŽIDLE

Představujeme vám tři unikátní typy rostoucích židlí - model SANDY, model LUCA a model VENDY, které jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí a zdravý vývoj dětí všech věkových kategorií.

VŠECHNA NAŠE MODELY ROSTOUCÍCH ŽIDLÍ MŮŽETE OBJEDNAT NA NAŠEM E-SHOPU:

                                 https://www.nasezidlicky.cz/

 

Model SANDY:

Židle SANDY je synonymem inovace a ergonomie. Je vybavena patentovaným, ergonomicky tvarovaným sedákem a speciálně designovanými opěrkami zad, které poskytují jedinečnou podporu pro správné držení těla. Tato židle je ideální pro sezení během školní práce nebo jídelního stolu.

 

Výškově nastavitelný sedák umožňuje přizpůsobení podle růstu dítěte, což podporuje správný vývoj svalů a kostí. Dřevěná konstrukce z kvalitního bukového masivu a překližky zajišťuje pevnost a dlouhou životnost židle. Bezpečnost je zajištěna certifikovanými barvami a laky, které jsou nezávadné pro dětský nábytek.

 

Model SANDY lze využít jak jako jídelní židli pro menší děti, tak i jako studentskou židli. Díky estetickému designu a různým barevným variantám skvěle zapadne do každého interiéru. Volitelné bezpečnostní popruhy poskytují další vrstvu ochrany pro nejmenší u jídelního stolu.

 

Model LUCA:

Židle LUCA je synonymem všestrannosti a dlouhodobého pohodlí. Je navržena pro děti od 9 měsíců až do dospělosti, což z ní dělá skutečnou židli na celý život. Ergonomicky tvarovaný sedák a zádové opěrky podporují správné držení těla již od útlého věku.

 

Dřevěná konstrukce židle LUCA je vyrobena z kvalitního bukového masivu a zaručuje stabilitu ve všech nastavených polohách. Výškově nastavitelný sedák i podnožka jsou přesně stavitelné podle tělesných proporcí dítěte, což zajišťuje optimální ergonomii a zdravý vývoj kloubů.

 

Díky možnosti jednoduché demontáže může být židle LUCA přeměněna na model SANDY, který je vhodný pro další fáze vývoje dítěte. Různé barevné varianty a provedení boků umožňují výběr, který bude ladit s každým stylem.

 

Model VENDY:

Rostoucí židle Vendy přináší inovativní design spojený s komfortem a správnou ergonomií sezení. Vendy je určena pro děti všech věkových kategorií a nabízí revoluční přístup k pohodlí a zdravému sezení.

 Vendy disponuje tvarovanými opěrkami zad, které jsou precizně navrženy s ohledem na anatomii dětského těla. To je doplněno novým a inovativním ergonomickým sedákem, který je nejen pohodlný. Tento nový prvek na židli VENDY se stará o to, aby dítě správně sedělo a drželo se.

Všechny tyto modely rostoucích židlí jsou výsledkem péče o správnou ergonomii a zdravý vývoj dětí. Investujte do jejich pohodlí a péče o zdraví s možností využití po mnoho let.

Záznamy nebyly nalezeny...