Zákaznická podpora:obchod@wood-partner.cz

Syndrom ADHD

Udržení pozornosti dětí, nejen s diagnostikovaným syndromem ADHD, při plnění různých úkolů je mnohdy „nadlidský“ výkon. Naneštěstí je s touto poruchou chování diagnostikováno stále více dětí a dokonce i dospělých. Zamyšlení nad příčinami by vydalo na další, dlouhý článek.

Dítě s diagnostikovanou poruchou ADHD má většinou problémy se psaním, čtením a plněním dalších školních povinností.

Začněme třeba psaním: „Škrábe“ vaše dítě jako kocour?

Všeobecně platí, že pokud se dítě učí psát, mělo by mít správně nastavenou výšku židle vzhledem k pracovní desce stolu a mělo by sedět na židli bez možnosti jejího pohybu vzad nebo do stran.

Naše rostoucí židle LUCA a SANDY mohou být velkým pomocníkem. Rostoucí židle jednoduše nastavíte na požadovanou správnou výšku dle věkových a tělesných proporcí dítěte. (sedák i podnožník). Zajistíte tím správné nastavení postavení loktů k desce psacího stolu a kolenní jamky, pevnou podporou nohou, aby nedocházelo k zaškrcení. Dítě si u naší rostoucí židle nemůže „hrát“ se vzduchovým pístem a spouštět se nahoru a dolů, popřípadě se točit kolem dokola.

Rostoucí židle nemají kolečka. Jistě, pro vaše dítě bude zajímavější židle s kolečky, na které se může povozit po svém pokoji, ale zajistí tato židle stabilní posed u psacího stolu a zabrání různému odtlačování od stolu či do stran? Určitě ne. Naše dřevěné rostoucí židle LUCA a SANDY nejenže zabrání všem těmto nechtěným pohybům, ale svým jedinečným ergonomicky tvarovaným, patentovaným, sedákem a ergonomicky tvarovanými zádovými opěrkami nabídnou komfortní dlouhodobé sezení.

Více informací se dozvíte na našem e-shopu www.rostoucizidle.cz

Neděláme si iluzi, že naše židle vyřeší všechny problémy s udržením pozornosti dětí při plnění svých úkolů, ale mohou prokazatelně přispět ke zlepšení komfortu učení.

Výjimečný, ergonomicky tvarovaný, sedák našich rostoucích židlí LUCA a SANDY výrazně přispívá, mimo zdravotní aspekty“ ke komfortu sezení. Vývoj našich rostoucích židlí pravidelně konzultujeme s odborníky z řad lékařské pediatrie a dětské ortopedie.